הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp
דף הבית > בלוג > פוליאוריטן מוקצף התזה

פוליאוריטן מוקצף התזה

פוליאוריטן מוקצף התזה - מתי נרצה להשתמש בזה?

כל מי שנכנס לאינטרנט היום ורוצה ללמוד על אמצעי בידוד לבית או לעסק, יכול לקרוא על מגוון רחב של אמצעים וכלים שמאפשרים לנו ליהנות ממבנים מבודדים. יש אמצעים שיכולים להתאים לתנאי מזג מסוימים, יש כאלה שיכולים להתאים לסוגי מבנים מסוימים, וכן יש אמצעים שיכולים להתאים אך ורק לתנאי שטח ובידוד מסוימים. אחד מהסוגים הפופולאריים והאיכותיים ביותר הוא פוליאוריטן מוקצף התזה. מדובר על חומר שניתן להקציף אותו בין הקירות או מתחת לגג, בין אם מדובר בגג רגיל או גג רעפים. זהו חומר שמכיל תאי אוויר, סגורים הרמטית,. מבלי שיש אפשרות ללחות להיכנס פנימה, מה שמלמד אותנו למעשה שהתאים לא יכולים להיהרס והם מחזיקים מעמד זמן רב. פוליאוריטן מוקצף התזה יכול להחזיק מעמד זמן רב, מדובר בחומר עמיד שיכול לשרת אותנו לאורך זמן. בצורה כזו אנחנו לא צריכים להשתמש בחומרים אחרים או אלמנטים נפרדים שיכולים לשמור על בידוד המבנה, מבפנים או מבחוץ .


פוליאוריטן מוקצף התזה

מתי אנחנו בוחרים לעשות בידוד?

אנחנו נרצה לעשות בידוד במבנה, בכל מצב בו אנחנו לא נרצה להיות בסיטואציה בה נושפע מתנאי מזג האוויר סביב המבנה. זה נכון במקרה של קור או חום. צריך לזכור ייתכן מאוד שבקיץ אנחנו נצטרך להתמודד עם החום ובחורף עם הקור, זה מצב הפוך כמובן למה שהיינו רוצים. פוליאוריטן מוקצף התזה, יכול להקל עלינו ברמות שונות מאחר וזה יכול לשנות את כל מה שנכנס אל תוך המבנה, בין אם מדובר באוויר קר או אוויר חם.


פוליאוריטן מוקצף התזה

לא רק טמפרטורה גם בידוד רעשים

שימוש בפוליאוריטן מוקצף התזה, יכול להקל עלינו גם במקרה של בידוד מפני רעשים. זה מנכון למקרה של מבנה אשר מצוי בשטח עירוני, עמוס ורועש וזה נכון לגבי מפעלים תעשייתיים, בהם אנחנו רוצים לבודד חדרים שונים, אחד מהשני. על מנת שתתאפשר עבודה פשוטה ונוחה.

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר

חברת הבידוד האמיתי מתמחה בפוליאוריטן מוקצף התזה, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. הטלפון שלנו הוא 050-5283801.