הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp
דף הבית > בלוג > בידוד קירות בהתזת פוליאוריטן

בידוד קירות בהתזת פוליאוריטן

בידוד קירות בהתזת פוליאוריטן - מתי עושים את זה?

אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לעשות, בין אם אנחנו בונים מבנה חדש או משפצים מבנה ישן, זה בידוד קירות ורצוי לעשות את זה באמצעות התזת פוליאוריטן, אחד החומרים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק לצורך בידוד. הסיבה שאנחנו צריכים לבצע בידוד קירות בהתזת פוליאוריטן היא, שכך אנחנו יכולים לשמור על טמפרטורת החדר ולהימנע מאפשרות בה טמפרטורה חיצונית משפיעה עלינו, כמו כן, הבידוד מונע מעבר של מים או חומרים אחרים מקיר לקיר, וכן הבידוד מאפשר לנו ליהנות מאקוסטיקה הרבה יותר טובה, כך רעש חיצוני לא יכול לחדור את הקירות. בידוד קירות בהתזת פוליאוריטן מתבצע, כמובן על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בתחום של בידוד ואיטום. התהליך מתבצע אחרי שסוקרים של סוג הקיר, בין אם מדובר בקיר בטון רגיל, קיר גבס או קיר אחר, ובוחנים את האופציות שעומדות לרשותנו. כמו כן, יש לבחון את גודל הקיר, על מנת שיהיה ניתן לדעת מה גודל החומר בו נצטרך להשתמש לצורך הבידוד.


בידוד קירות בהתזת פוליאוריטן

מתי מזמינים בידוד קירות

כאמור, על מנת ליהנות מבידוד קירות בהתזת פוליאוריטן בצורה מושלמת, רצוי לבצע את התהליך כבר בתהליך הבנייה. במידה ומדובר במבנה ישן, הרי שניתן להזמין אנשי מקצוע שיבצעו את תהליך הבידוד בזמן השיפוץ. במידה ואנחנו לא משפצים את המבנה, ניתן לבדוק אופציות האם וכיצד ניתן לבצע את הבידוד גם מבלי תהליך מסיבי של שיפוץ הבית, שבירת קירות או החלפתם.

האם זה מתאים לכל סוג של מבנה?

בידוד קירות בהתזת פוליאוריטן, יכול להתאים לכל סוג של מבנה, עם זאת חשוב לציין שבמבנה של בניה קלה, ייתכן מאוד שיהיה צורך להשתמש באלמנטים אחרים, חומרים שונים לבידוד. אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, ידעו לאבחן את המצב ולספק את כל התשובות על מנת שיוכלו לבצע עבודת בידוד מושלמת, כך שלא נצטרך להתמודד עם קור, חום ורעשים.


בידוד קירות בהתזת פוליאוריטן

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

חברת הבידוד האמיתי בטלפון 050-5283801, מזמינה אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר