הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp
דף הבית > בלוג > בידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף

בידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף

בידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף - כל מה שחשוב לדעת

כל מי שמכיר את עולם הבידוד, בין אם מדובר במבנים פרטיים או במבנים אחרים, מסחריים, ציבוריים, תעשייתיים וכדומה, יודע שישנם סוגים שונים של חומרי בידוד, אלה נבדלים אחד מהשני הן בסוג החומר, במבנה ובמאפיינים והן באיכות הבידוד. לעיתים במקרה של חומר מסוים אחד, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סוגים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא בידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף וכן בידוד בהתזת פוליאוריטן נוזלי. עולה שאלה אצל לא מעט אנשים שמזמינים שירות בידוד, מה ההבדל בין אחד לשני, האם יש יתרון לחומר נוזלי על חומר מוקצף, האם קיים הבדל בין שני החומרים באיכות, בעמידות וכן במאפיינים אחרים שיכולים להשפיע על השימוש בהם. חשוב לומר, חברות שמתמחות בבידוד מבנים, פרטיים או אחרים, אמורות להתמחות ביותר מחומר אחד, הן לא יכולות להתמחות אך ורק בבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף או להבדיל, פוליאוריטן נוזלי, הן צריכות להתמחות בשני החומרים, על מנת שיוכלו לספק לקהל הלקוחות שלהן את מה שהם מחפשים.


בידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף

האם קיים הבדל מהותי בין השניים?

ברמת העיקרון, בידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף הוא חומר איכותי יותר מפוליאוריטן נוזלי ולו מהסיבה הפשוטה שהוא מעביר בצורה הרבה יותר טובה את ההולכה התרמית, מדובר בחומר שנחשב הרבה יותר חזק ועמיד לצורך בידוד, ולכן משתמשים בו לא רק במבנים אלא גם בחפצים ומוצרים שונים. פוליאוריטן מוקצף מעניק לנו מאה אחוז בידוד, כמובן בהנחה ומתקינים את החומר בצורה נכונה ומשתמשים בחומר מקורי. זאת להבדיל מפוליאוריטן נוזלי שיכול להגיע לאחוזים הרבה יותר נמוכים ונחשב הרבה פחות איכותי לצורך בידוד של מבנים מסוגים שונים.


בידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף

האם קיים הבדל בסוג המבנה?

אכן קיים הבדל בסוג המבנה שיכול להשפיע על אופי הבידוד. סביר להניח שלא בכל מקום נוכל לקבל את אותה איכות בידוד. אנחנו צריכים לבחון זאת על פי סוג, מיקום וגודל המבנה.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. חברת הבידוד האמיתי, טלפון 050-5283801, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.